Ağva Otel Rehberi

Mad SeaBeach Hotel

By 2 Eylül 2019 No Comments
no image added yet.

Mad SeaBeach Hotel İstanbul, Şile bölgesinde Ağva’da yer almaktadır. Denize yakın konumu, deneyimli personeli ve kalite hizmet anlayışı ile tüm konuklarına konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Mad SeaBeach Hotel plajıyla da büyük beğeni kazanan bir konaklama teslisi olarak ön plana çıkmaktadır. Ayrıca kumsalda şemsiye ve şezlong ücretsizdir.

Özellikle hafta sonlarında, şehrin karmaşasından uzak, fazla keşfedilmemiş güzel koylarda tatil yapmak ve dinlenmek istiyorsanız mutlaka oteli incelemelisiniz. Mad SeaBeach Hotel de konaklarken denizin keyfini çıkarabilir ve modern tarzda döşenmiş, her detaya sahip odalarda eşsiz yemekleriyle, sevdikleriniz ile birlikte romantik anlar yaşayabilirsiniz. Kısaca Mad SeaBeach Hotel sizlere Şile’nin tertemiz havasında ayrıcalıklı bir konaklama keyfi sunuyor.

Mad SeaBeach Hotel Oda Kiralama

Teknolojinin gelişmiş olmasının doğal sonucu olarak günümüzde online bir şekilde oda kiralama hizmetleri sunulabilmektedir. Bu doğrultuda Odamax.com ya da Hotels.com gibi internet sitelerinin etkili bir şekilde oda kiralama hizmeti sunabildiklerini söylemek mümkün olmaktadır. Yine Nustay.com ile TripAdvisor.com internet sitelerinin de Mad SeaBeach Hotel oda kiralama hizmetlerini sunabildikleri bilinmektedir.

İnternet siteleri vasıtasıyla online bir şekilde oda kiralama hizmeti satın aldığınızda oldukça cazip fiyat seçenekleriyle de karşılaşmanız mümkün olmaktadır. Çünkü özellikle erken rezervasyon yaptırmak isteyenlere özel oldukça cazip seçenekler sunulabilmektedir. İnterne ortamından yapmış olduğunuz erken rezervasyonlar sayesinde sorunsuz bir konaklama hizmeti satın alabilirsiniz. Bu noktada tamamen iş size düşmektedir. Çünkü söz konusu internet sitelerinin kampanyalarını yakından takip ederseniz; müthiş tatil fırsatlarını oldukça uygun fiyatlı olarak satın alabilirisiniz.

Mad SeaBeach Hotel Odalar Hakkında

Tatil beldesi niteliğinde olan Ağva’da konaklama hizmeti sunan Mad SeaBeach Hotel çok sayıda alternatif seçeneği misafirlerine sunabilme kabiliyetine sahip olmaktadır. Özellikle set menü kahvaltısı büyük beğeni kazanan otelin, zengin menüyle konuklarının karşısına çıktığı da bilinmektedir. Odaların sade bir tasarım özelliğine sahip olması; dinlendirici etkisiyle ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Odalarda; klima, minibar ve kablosuz internet bulunmakla birlikte; LCD TV, telefon ile saç kurutma makinesi de bulunmaktadır. Yürüme mesafesindeki özel plajı ise; konukların en beğendiği yerler arasında bulunmaktadır.

Leave a Reply