Ağva Otel Rehberi

Küçük Ev Motel

By 1 Eylül 2019 No Comments
no image added yet.

2005 yılından bu yana Ağva’da hizmet veren Küçük Ev Motel konum olarak oldukça iyi bir yerde bulunmaktadır. Ağva’nın Göksu Nehri’nin kenarında bulunan otelde, doğa yeşilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu tesiste oda kahvaltı konsepti uygulanmaktadır. Ayrıca otelde bulunan açık restoranda da yemek yemeniz mümkündür. Ayrıca evcil hayvanların kabul edildiği bir oteldir.

Küçük Ev için giriş 14:00 itibariyle başlarken odalardan en son çıkış saatiyse 12.00 olmaktadır. Tatilin iyi geçmesi için tercih edebileceğiniz bir işletme olduğunu söyleyebiliriz. Doğayla iç içe yapılacak bir bisiklet turu sağlanan olanaklar arasındadır. Göksu’nun kenarında dingin ve iç ısıtan bir ortamı misafirlerine sunan otel, temiz havası ve doğal güzellikleri hayranlık uyandırıcı olduğunu söyleyebiliriz.

Büyük şehirlerin yoğun temposundan arınmak için gelinmesi gereken oteller arasında gösterilen Küçük Ev Motel, sabahları misafirlerine köy kahvaltısı hizmetini de sunmaktadır. Misafirlerinin konforunu önde tutan işletme için gelen yorumlar da oldukça olumludur. Değerlendirmelerdeki puanı ise 5 üzerinde 3,8 olup müşterilerin memnuniyetine göstermektedir.

Küçük Ev Motel Oda Kiralama

Rahatlık, sakin bir ortam ve doğanın eşsiz güzelliklerinin çevrelediği bu otelde huzuru yaşamak oldukça kolaydır. Otelde konaklamak için internet üzerinden bu işle uğraşan çeşitli platformlara başvurulabilmektedir. Bunlar arasında en bilindik olanları ise; trivago, etstur, neredekal.com, odamax.com olup buna benzer pek çok uygulamadan otele ulaşmak mümkündür. Ayrıca otelin vermiş olduğu iletişim adresleri aracılığıyla işlem yapabilirsiniz.

Otelin fiyatlarına baktığımızda, 175 – 185 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz. İnternet üzerinden fiyat karşılaştırmaları yaparak en uygun şekilde online olarak odanızı seçebilirsiniz.

Küçük Ev Motel Odalar Hakkında

Müşterileri için pek çok ayrıntıyı düşünen Küçük Ev Motel, harika bir nehir manzarası sunmaktadır. Odaların bazılarında şömine de bulunmaktadır. Bütün odalarda ihtiyaç duyulacak bütün ayrıntılar düşünülmüştür. Odaların bir kısmında dinlenme köşesi ve jakuzi imkanı da bulunmaktadır.

Standart odalar yaklaşık olarak 25 m2 olup bu odalardaki banyo hijyeninin sağlanması açısından cam duşakabin ve duşteknelidir. Odalardaki ısıtma ise doğal gaz ile sağlanmakta, yaz mevsimi için de klimalar bulunmaktadır. Sunulan diğer hizmetler ise şöyledir:

  • Oda Servisi
  • Günlük Temizlik
  • Sigara içilmez mülk
  • Bar
  • 24 Saat Resepsiyon
  • Yüzme havuzu
  • Plaj

Leave a Reply