Ağva otantik havası ve eşsiz doğa manzarasıyla başta İstanbullular olmak üzere tüm yerli turistlerin uğrak noktalarından birisi haline gelmiştir. Özellikle şehrin keşmekeşinden sıkılanların birkaç günlüğüne ziyaret ettikleri Ağva, yaz aylarında yoğun doluluk oranlarına ulaşmaktadır. Ağva’da konaklamak isteyenler tercihlerini pansiyon ya da otellerden yana kullanarak tatillerini tamamlayabilmektedirler. Genellikle Ağva otelleri her şey dahil konsepte dayalı bir hizmet anlayışına sahip değildirler. Yani Ağva’daki otellerin daha çok yarım pansiyon ve oda kahvaltı servisleri bulunmaktadır. Ancak son dönemde bu tarz girişimlerin yapıldığı ve talebe göre otellerin ek hizmetler sundukları söyleyebiliriz.

Ağva’da kısa bir süreliğine kalacak olanlar genellikle akşam yemeklerini beldenin ünlü mekanlarında yemeyi tercih etmektedirler. Bunun yanı sıra doğa ve diğer turistik aktiviteler de otellerden bağımsız olarak gerçekleştirilmektedir. Ağva, daha çok kafa dinlemeyi seven ve kendi başına hareket etmekten hoşlanan tatilcilerin bir araya geldikleri şirin bir belde konumunda olduğunu söyleyebiliriz.

Ağva Yarım Pansiyon Oteller Ve Fırsatlar

Ağva, Göksu ve Yeşilçay nehirleriyle insanlara muhteşem doğa manzarası hediye etmektedir. Sakin yapısı ve sosyal aktiviteleriyle tam bir kaçamak noktası haline gelen Ağva’da yarım pansiyon oteller hizmet vermektedir. Genellikle otellerin tamamında oda kahvaltı servisi mevcuttur. Bunun yanı sıra kişilerin konaklama esnasında kullanacakları tüm elektronik cihazlar odalarda yer almaktadır. Ayrıca Ağva’daki yarım pansiyon oteller ve fırsatlar insanların ciddi anlamda kazanç sağlamalarına neden olmaktadır. Fiyat konusunda uygun olan yarım pansiyon otellerin yaz kış sürekli dolu olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Daha çok yaz aylarında ilgi gören yarım pansiyon işletmelerin güvenilirlik ve temizlik anlamında da gayet başarılı oldukları söyleyebiliriz. Hamamdan saunaya, restorandan nehir aktivitelerine kadar birçok noktada hizmet veren yarım pansiyon otellerin konaklamak için son derece uygun olduklarını ifade etmemiz gerekiyor.

Ağva Yarım Pansiyon Otel Fiyatları

Özellikle İstanbul’a yakınlığıyla dikkat çeken Ağva’nın konaklama bakımından birçok imkana sahip olduğu söyleyebiliriz. Son yıllarda yapılan yatırımlarla birlikte yarım pansiyon otel ve konaklama alanlarının arttığı gözlenmektedir. Ağva yarım pansiyon otel fiyatları genel anlamda bir hayli ucuzdur. Yani normal bir otele verilecek paradan daha az bir miktar vererek beldede konaklamak mümkündür. Tabii ki her işletmenin fiyat olarak farklı tarifeler sunduğu da ifade edelim. Dolayısıyla müşterilerin seçimlerini yaparken otel kriterlerini göz önünde bulundurmaları gerekmekte.

Ağva’da yarım pansiyon otellerin fiyatı 120 Türk Lirası’ndan başlayarak 300 Türk Lirası’na kadar çıkmaktadır. Tabii ki bu miktarlar ortalama değer olarak belirtilmiştir. Bu aralığın daha altında ya da üstünde konaklama tesisi bulabilmek mümkün. Burada kişilerin seçimlerini önceden yapmaları ve Ağva’da konaklama problemi yaşamamaları tavsiye ediyoruz. Herkese iyi tatiller dileriz.

Leave a Reply