agvam.com  Ağva hakkında tarihi ve kültürel bilgileri, ağva otellerini, ağva doğasını ve gezilesi yerleri ve son haberleri konularında paylaşımlarda bulunarak, insanlara bu bilgileri makale/düz yazı/resimi düz yazı olarak sunacak olan bilgi paylaşım platformudur. Ağvam.com aynı zamanda bir gezi rehberidir. Buradan Ağva ve Şile’de yapılabilecek tüm aktivitelerden haberdar olabilirsin.

Bu internet projesi, Ağva turizmine katkıda bulunarak insanları doğru bilgilendirmeyi amaçlar. Ağva ve konaklanabilecek oteller hakkında en doğru bilgileri ve haberleri sunmaya çalışacaktır. Ağvam.com Ağva ve Şile çevresinde gezilesi yerler hakkında da bilgiler içerecektir.

Ağvam.com projesine katılmak ve içerik üretmek için ailemize katılabilirsiniz. Tüm sormak istediklerinizi ve işbirliği taleplerinizi aşağıdaki iletişim formundan bize iletebilirsiniz. Formu kullanmak istemezseniz agvamcom@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Ağvam.com Konaklanabilir Konsept Butik Otelleri Tanıtmak için Tek Kaynak Olacaktır!

İnternette Ağva hakkında yazılmış ve paylaşılan yüzlerce içeriğin olduğunu biliyoruz. Bu içeriklerin ne kadar güvenilir ya da tarafsız paylaşımlar yapıp yapmadıklarıyla aslında ilgilenmiyoruz. Hedefimiz insanların huzurla konaklayabilecekleri, Ağva’yı daha şeffaf ve daha yakından tanıyabilecekleri bilgi sitesini oluşturmak.

Kullanım Şartları