Misafirleriniz, iş yemeğiniz, davetleriniz ya da toplantılarınız için toplantı ve etkinlik mekanı arıyor ve bu mekanın sizi ve davetlilerinizi heyecanlandırması, iş yaşamızın stresinden bir an olsun sizleri uzaklaştırmasını istiyorsanız Ağva’da Toplantı ve Etkinlik Mekanı denince akla ilk gelinmesi gereken mekan The Escape Hotel olacaktır.

Yemyeşil doğanın nefes kesen atmosferinde ve Ağva nehir kenarında muhteşem bir etkinlik hayal edin…

The Escape Hotel’i Tanıyalım

The Escape Hotel Ağva‘da yılın 12 ayında hizmet veriyor. Teknolojiye yaptığı yatırımlar ve donanımlı teknik alt yapısı ile her türlü etkinlikleriniz ve toplantılarınız için özel olarak dizayn edilmiş 90 m2 büyüklüğünde toplantı salonlarına sahip. Toplantı salonlarını aşağıda incelemeniz ve karar vermeniz için sunuyoruz. Ayrıca otelin kendi internet sitesini inceleyerek de ne kadar başarılı bir yatırım yaptıklarını görmenizi istiyoruz. Ağva’ya yaptıkları bu benzersiz yatırım için kendilerini bir kez daha tebrik etmek istiyoruz.

The Escape Hotel’de misafirlerinizin organizasyonlarında ya da davetlerinde unutulmaz anılar bırakabilirsiniz. Ayrıca toplantılarınız için organize edilecek olan yemek ve harika servisleri için bu otel ile tanışmanızı isteriz. Profesyonel yaklaşımları sebebiyle övgüyü hak ediyorlar.

The Escape Hotel’de Yapılabilecek Etkinlikler

The Escape Hotel‘i sadece bir toplantı ya da etkinlik oteli olarak anmak istemeyiz. Burada haftasonlarınızı son derece keyifli ve dinlenmiş hissederek geçirebileceğinizi söyleyebiliriz. Düğün organizasyonu, doğum günü kutlaması, evlilik yıl dönümü kutlamaları için de özel organizasyonlar düzenlediklerini biliyoruz.

• Eğitim ve Seminerler
• Lansman Toplantıları
• İş Toplantıları
• Workshop

Ağva’da etkinlik ve organizasyon işinde bir çok otelin bulunduğunu biliyoruz. Fakat bu muhteşem oteli öncelikle tanıtmak ve kendilerinden gururla bahsetmemek olmazdı diye düşünüyoruz. Haftasonlarınız için tereddüt etmeden huzurla geçirebileceğiniz otel The Escape Hotel Ağva’dır diyebiliriz. Escape Hotel ile ilgili ilerleyen yazılarımızda kapsamlı bilgiler sunmayı hedefliyoruz.

Leave a Reply