Ağva’da Nerede Ücretsiz Kamp Yapabilirim?

İstanbul’a ulaşım açısından en yakın kamp alanı arayanların neredeyse tek adresi olma yolunda ilerleyen Ağva Kilimli Koyu diyebiliriz. Şile Ağva’da bulunan Kilimli Koyu harika manzarısı sebebiyle en çok tercih edilen kamp alanlarından biri. İstanbul’da yaşayanlar için bu eşsiz mekan hafta sonlarını huzurla ve doğayla başbaşa geçirmek için bulunmaz bir nimet.

Ağva’da Ücretsiz Kamp Alanı

Karadeniz kıyısında eşşiz manzaranın ve temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu kamp alanını henüz ziyaret etmediyseniz neler kaçırdığınızı fotoğraflar eşliğinde sizinle paylaşmak isteriz.

Nelere İhtiyacım Olacak?

Öncelikle zeminden başlarsak, zeminin son derece yumuşak olduğunu söyleyebiliriz. Sahil alanın ise çakıl olduğunu belirtelim. Fakat kendinize mutlaka eşsiz bir manzaraya sahip bir yere bulacağınızdan eminiz.

Bu kamp alanında bir işletme olmadığından dolayı tuvalet ve duş ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir yer maalesef yok. Kamp yakınlarında bir restoran bulunmakta. Burada duş alamasınızda en doğal temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca kamp alanında herhangi bir aydınlatma yok, bu sebeple tepe lambalarınızı veyahut fenerlerinizi yanınızda bulundurmanızda fayda var.

Leave a Reply