Ağva Otel Rehberi

Ağva Villa Park Motel

By 18 Eylül 2019 No Comments
no image added yet.

Ailenizle ve sevdiklerinizle güzel ve unutulmaz bir tatil geçirmek için unutulmaz bir mekan olan her yönü ile misafirlerinin beklentisine cevap verecek bir işletmedir. 2009 yılından beri bu sektörde hizmet veren motel kalitesi ve hizmet anlayışı ile dikkat çekmiştir. Her sezon misafir ağırlayan motelin kışı ve yazı ayrı güzelliktedir. Kışın bunaltıcı havasından kaçıp farklı bir mekan arayanlara önerilebilecek bir yerdir. Yazın sıcak havasında farklı etkinlikleri ile gelen misafirlerine hizmet veren Villa Park Motel her zaman kusursuz hizmet anlayışı ile dikkat çekmektedir.

Villa Park Motel Oda Kiralama

Kendi bünyesine hizmet veren restoranı, ailenizle zaman geçirmenize olanak sağlayan bahçesi ile küçük ve şirin bir işletmedir. 13 adet odası ile gelen misafirlere hizmet vermektedir. Villa Park Motel konaklama imkanı için önceden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Özellikle tatil sezonlarında, önemli günlerde ve gecelerde motel odaları full dolu olabilmektedir.

Hem işletmenin hem müşterinin mağduriyet yaşamaması için önceden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Rezervasyon işlemleri internet sayfası üzerinden veya iletişim adreslerinden yapılabilmektedir. Motel oda fiyatları değişiklik göstermektedir. Oda fiyatlarında kalacak kişi sayısı, konaklayacak çocuk sayısı, oda manzarası, yatak sayısı ve tatil sezonu etki etmektedir. Ödemeler peşin veya kredi kartına taksit şeklinde yapılabilmektedir. Aynı zamanda erken oda kiralama ile tatil zamanı gelmeden ödemeyi yapmak mümkündür.

Villa Park Model Odalar Hakkında

Motelin genel özelliklerine baktığımızda gelen misafirlere; otopark, restoran, toplantı odası, bisiklet, araç kiralama, çocuk kulübü, plaj, animasyon, oyun salonu, havaalanı servisi ve kuru temizleme hizmeti bulunmaktadır. Motelin odaları gayet modern ve şık döşenmiştir. Hijyen konusuna dikkat edilerek hizmet verilmektedir. Motel odasında gelen misafirlere; tuvalet, banyo, balkon, boz dolabı, kasa, mini bar, telefon, fön makinesi, internet, klima, televizyon, jakuzi ve oda temizlik hizmeti sunulmaktadır. Motel çalışanları güler yüzlü ve işinde uzman kişilerdir. Villa Park Motel ile sıcak samimi bir ortamda güzel bir tatil geçirme imkanı sizleri beklemektedir. Farklı ortamda farklı etkinlik çerçevesinde güzel bir tatil için işletme çalışanları her zaman kusursuz hizmet sunmaktadır.

Leave a Reply