Ağva Otel Rehberi

Ağva Velena Hotel

By 16 Eylül 2019 No Comments
no image added yet.

Kentin gürültüsünden ve kalabalığından kurtulmak isteyenler için mükemmel bir alternatif seçenek olarak karşımıza Velena Hotel çıkmaktadır. Doğayla baş başa kalabileceğiniz bu güzel mekan; son derece modern tasarım anlayışıyla ön plana çıkmaktadır. Konforlu odalarıyla ün yapmış olan Velena Hotel, sabahları konuklarına mükemmel kahvaltı seçenekleri sunuyor. Organik ürünlerden hazırlanmış kahvaltılara taze sebzelerde eşlik ediyor. Sabiha Gökçen Havalimanına 90 km mesafede bulunan Hotel, Atatürk Havalimanına ise sadece 130 km mesafede bulunuyor.

Şile şehir merkezine 30 km mesafede yer alan Velena Hotel, Ağva’ya ise 700 metre mesafede bulunuyor. Açık yüzme havuzu da bulunan dinlenme merkezinin, deniz bisikleti faaliyetlerine de müsait olduğu biliniyor. Yarım pansiyon konseptine uygun olarak hizmet sunan tesiste; açık ve kapalı restoranlar da bulunuyor. Denize uzaklığı sadece 200-300 metre olan bu dinlenme tesisinde pek çok deniz aktivitesi de başarıyla yapılıyor.

Velena Hotel Oda Kiralama

Son derece şık tasarım özelliklerine sahip odalarıyla ön plana çıkan Velena Hotel, güler yüzlü hizmetiyle de büyük beğeni kazanıyor. Tesisten oda kiralamak için pek çok farklı seçenek bulunuyor. Bu seçenler arasından en çok tercih edileni ise online oda kiralama hizmetidir. Online olarak pek çok farklı internet sitesini kullanarak, Velena Hotel odalarını kiralamak mümkün oluyor.

Velena Hotel’den oda kiralamak isteyenler; Etstur, Odamax, Nustay ile Hotels.com internet sitelerinden yararlanabiliyor. Üstelik söz konusu internet sitelerinin Velena Hotel ile birlikte yürüttükleri indirimli kampanyalar sayesinde uygun fiyat seçeneklerinin de sunulduğu biliniyor. Yine Uygun fiyatta oda satın alabilmenin; erken rezervasyon yaptırmaktan geçtiği hemen herkes tarafından da biliniyor. Velena Hotel oda fiyatları ise; 120 TL’den başlayarak 280 TL’ye kadar arttığı biliniyor.

Velena Hotel Odalar Hakkında

Son derece zarif ve şık dekorasyonuyla büyük beğeni kazanan Velena Hotel odaları, tam anlamıyla konforlu bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. Üstelik çok geniş kapsamlı aktiviteleriyle bu otel, misafirlerinin eğlenceli zaman geçirmelerini de mümkün kılıyor. Minibar, klima, uydu yayını, TV, uyandırma servisi ile kablosuz internet seçeneği Velena Hotel odaların mevcut görünüyor.

Leave a Reply