Ağva Otel Rehberi

Ağva Sweet Home Otel

By 12 Eylül 2019 No Comments
no image added yet.

Ağva huzurlu ortamı ve yeşilin tonları ile bir araya gelen güzellikleri ile tatilcilerin dikkatini çeken bir yerdir. Ağva’da birbirinden farklı otel, motel ve hotel bulunmaktadır. Her sezon hizmet veren oteller arasında Sweet Home Otel Ağva merkezde yer almaktadır. Nehir kıyısının muhteşem manzarası ile bir araya gelen otel gelen misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Yazın farklı etkinleri ile misafirlerini ağırlayan otel yine kışın farklı etkinleri ile hizmet vermektedir. Otel bahçesinde bulunan hamaklar ve salıncaklar güzel bir ortam sunmaktadır. Kışın bunaltıcı havasından kaçanlara şömine başında unutulmaz bir tatil imkanı sunmaktadır. Her sezon tatilcilerin bir numaralı adresi olan Sweet Home Otel’e ulaşım oldukça kolaydır.

Sweet Home Otel Oda Kiralama

Küçük ve sıcak bir işletme olan Sweet Home Otel 7 odası ile gelen misafirlerine hizmet vermektedir. Odaları oldukça geniştir. 7 gün 24 saat misafirlerine hizmet veren otel için önceden rezervasyon yaptırmak zorunludur. Çünkü özellikle tatil sezonunda ve özel günlerde boş oda bulmak imkansızdır. Otel rezervasyon için internet sayfasından veya iletişim adreslerinden yararlanmak mümkündür. Otel girişi saat 14:00’tür. Daha erken giriş yapmak için önceden bilgi vermek gerekmektedir. Otel çıkışı saat 12:00’dir. Daha geç çıkmak için yine aynı şekilde önceden bilgi vermek gerekmektedir. Rezervasyon değişikliği için en az 48 saat önceden otele bilgi vermek gerekmektedir. Düzenlenen prosedürlere hem müşterinin hem işletmenin mağduriyet yaşamaması için dikkat edilmektedir.

Sweet Home Otel Odalar Hakkında

Otelin odaları oldukça geniştir. Bu doğrultuda yatak sayısı da fazla olabilmektedir. Sweet Home Otel ücretsiz olanakları; restoran, snack bar, oda servisi, odada kahvaltı, klima, ısıtma, bahçe ve otopark hizmetleri bulunmaktadır. Aynı zamanda tüm odalarda tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Oda fiyatları kalacak kişi sayısı ve gün sayısına göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda fiyata etki eden diğer etmen sezon ve odanın cephesidir. Otel bünyesinde çalışanlar işinde uzman ve deneyimlidir. Güler yüzlü personeller ile sunulan hizmet doğrultusunda müşteri memnuniyetine dikkat edilmektedir. Her türlü talep ve soruna anında çözüm üretilmektedir.

Leave a Reply