Ağva Otel Rehberi

Ağva Shelale Otel

By 11 Eylül 2019 No Comments
no image added yet.

Ağva tatil cennetinde bulunan Shelale Otel, oda kahvaltısı konseptine sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Kendine ait özel iskelesi bulunan otel; ala carte restoran hizmeti de sunabilmektedir. Yine kapalı ve açık restoran hizmetleri de sunabilen bu konaklama alanının; birbirinden lezzetli yemeklere ev sahipliği yaptığı da bilinmektedir. Otelde açık yüzme havuzunun bulunuyor olması; önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Denizde ise kano vb su sporları yaparak; oldukça eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

İstanbul’a sadece 108 km mesafede bulunan Shelale Otel, Sabiha Gökçen Havalimanına ise; 67 km mesafede yer almaktadır. Dinlenme tesisinin Ağva Otogar alanına uzaklığı ise sadece 3 km olmaktadır. Ulaşımının kolay olması ve ulaşım noktasında pek çok seçeneği sunabiliyor olması; bu tatil merkezinin çok cazip seçenekleri arasında yer almaktadır.

Shelale Otel Oda Kiralama

Bilindiği üzere erken rezervasyon yapmak; pek çok tatil merkezinden cazip fiyat seçenekleriyle yararlanmanın kapılarını aralamaktadır. Bundan dolayı Shelale Otel için de erken rezervasyon yapacak olursanız; son derece uygun fiyatlı seçeneklerle karşılaşmanız mümkün olacaktır. Rezervasyon işlemini Etstur, Odamax ve Hotels ile Nustay.com internet siteleri aracılığıyla rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Ev konforunda otel rezervasyonu yapmak söz konusu olduğunda online hizmetler akıllara gelmektedir. Bu durum Shelale Otel için de geçerli olan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede oturduğumuz yerden rezervasyon yaptırarak; indirimli kampanyalardan yararlanmamız mümkün olacaktır. Shelale Otel’de kişi başı konaklama ücreti 135 TL’den başlamaktadır.

Shelale Otel Odalar Hakkında

Bağımsız ahşap bungolow tarzı konaklama odalarına sahip olan Shelale Otel, şömineli ve şöminesiz seçenekleri misafirlerine sunabilmektedir. Toplamda 4 standart bulgolow oda ile 4 standart oda konseptine sahip olan bu dinlenme merkezinde 2 de şömineli aile bungulowu bulunmaktadır. Aile bungoluwunda içi içe 2 oda bulunmaktadır. Toplamda 15 odalı bir kapasiteye sahip olan Shelale Otel, Doğa severlere özel konseptiyle büyük beğeni kazanmaktadır. Sunulan hizmetler ise aşağıdaki gibidir:

  • Ala Carte Restoran
  • Açık Havuz
  • Açık Restoran
  • Bar
  • Evcil Hayvan
  • Kapalı Restoran
  • Otopark
  • Resepsiyon’da Kasa
  • Wireless Internet

Leave a Reply