Ağva Otel Rehberi

Ağva Sapphire Hotel

By 8 Eylül 2019 No Comments
no image added yet.

Kısa süreli bir konaklama ihtiyacınız varsa ve 5 yıldızlı değil ama nezih bir otel arıyorsanız Sapphire Hotel işte tam size göre bir oteldir. Nezih, huzurlu ve temiz bir otel arayan kişiler bu oteli gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilirler. Konum olarak da son derece avantajlı bir konumdadır.

Kısa bir zaman dilimi için en iyi konaklama hizmeti veren yerlerin başında Sapphire Hotel gelmektedir. Bu otele internet üzerinden yapılan değerlendirmelerde 5 üzerinden 4,5 puan gibi yüksek bir puan aldığını belirtmeliyiz. Yani misafirlerinden tam anlamıyla geçer bir not almayı başarmıştır. Kısacası bu oteli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Sapphire Hotel Oda Kiralama

Ağva’da bulunan pek çok oteli artık odamax.com, nustay.com, hotels.com ve etstur vb. platformlar sayesinde çok rahat bir biçimde bulabilir ve online olarak oda kiralayabilirsiniz. Bu otelin fiyatları 125 TL ve 144 TL arasında değişmektedir. Uygun bir fiyata rahat bir konaklama ve kafa dinlemek istiyorsanız Sapphire Hotel alanında en iyilerinden bir tanesidir.

Bu otelden ayrılan misafirlerin ezici bir çoğunluğu memnun ayrılmaktadır. Bu otel organik olan mükemmel bir kahvaltı hizmeti vermektedir. Dışarıda bir ev sıcaklığı arayan kişiler bu otel işte tam size göredir. Ağva merkezine yürüme mesafesi ve plaja yalnızca 2 dakikalık uzaklıkta olması da otelin diğer avantajları arasında sıralayabiliriz.

Sapphire Hotel Odalar Hakkında

Odalarla ilgili ilk başta şunu belirtmekte fayda var odalar son derece temizdir. Tuvalet, banyo, yastıklar ve çarşafların temizliği hususunda kesinlikle bir sorun yaşamazsınız. Sapphire Hotel için diğer öne çıkan kısımlar ise şöyledir;

  • Merkeze ve plaja yakın olan harika bir konumda olması
  • Çocuklar için son derece uygun
  • Doğal ve harika bir kahvaltı
  • Restoran

Sizde tüm bu avantajlardan faydalanmak ister ve uygun fiyata bir konaklama geçirmek isterseniz hemen online olarak odanızı kiralayabilirsiniz. Çok fazla geç kalmadan internet aracılığı ile odanızı tutun. Bu otelde geçireceğiniz saatlerden asla pişman olmayacaksınız. Kalite, hizmet, temizlik ve güler yüzlülük hepsi bu otelde mevcuttur.

Leave a Reply