Ağva Otel Rehberi

Ağva Sahil Yıldızı Otel

By 17 Ağustos 2019 No Comments
no image added yet.

Kısa süreli tatile çıkanlar için nasıl bir otelde konaklama yapılacağı oldukça önemli bir konudur. Ağva Sahil Yıldızı oteli hem bulunduğu mevki açısından hem de ücretlendirme açısından misafirlerine gayet ayrıcalıklı olanaklar sunmaktadır. Öte yandan konum itibari ile plaja da oldukça yakın bir mesafededir. Otelin bulunduğu konum sayesinde turistlik gezilere de rahatça gidebilirsiniz.

Bu oteli kısa süreli konaklama açısından gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilirsiniz. Zira internet üzerinden otel ile alakalı yapılan değerlendirme ve yorumlar incelendiğinde otelin 5 üzerinden 3,8 puan aldığını görebilirsiniz. Bu durumda otelin misafirlerinden iyi bir not aldığının kanıtıdır. Sizde bütçenize uygun bir konaklama yeri arıyorsanız buraya tercih edebilirsiniz.

Ağva Sahil Yıldızı Otel Oda Kiralama

Ağva otellerinin çok büyük bir kısmı nustay.com, odamax.com, hotels.com ve etstur gibi platformlarda rahatlıkla bulunabilinmektedir. Buradan oda kiralamak isterseniz internet aracılığı ile hemen yapabilmektesiniz. Online olarak bir oda kiralayabilirsiniz. Ücrete baktığımızda ise 94 TL ila 105 TL gibi bir tutardan söz etmek mümkündür.

Hem rahatlık hem de uygun fiyatları açısından Ağva Sahil Yıldızı Oteli farkını ortaya koyabilmektedir. Bu otel müşterilerini birbirinden değerli avantajlar sumaktadır. Mükemmel olan servis hizmetleri ve ücretsiz, kablosuz WİFİ bağlantısı da bu avantajlar arasındadır. Ayrıca öze aracı olan kişiler için otelde açık otopark mevcuttur. Bu otelin hizmetlerinden memnun kalmamanız hiçbir neden yok.

Ağva Sahil Yıldızı Oteli Odalar Hakkında

Bir otelin en önemli bölümü elbette odalarıdır. Ağva Sahil Yıldızı Oteli’nin odaları son derece geniş ve rahattır. Odalarda birer adet jakuzi ve duş mevcuttur. Ayrıca yine her odada iki kişilik olan konforlu yataklar vardır. Dinlenmenin tadına bu rahat yataklarda varacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu otelde öne çıkan hizmetler ise şunlardır;

  • Ücretsiz verilen kahvaltı
  • Plaja yürüme mesafesinde olan bir konum
  • Bar
  • Oda servisi
  • Çocuklar için de son derece uygun olan yapısı
  • Klima
  • Özel aracı olan misafirlerine ücretsiz bir pak alanı

Siz de bu avantajlardan yararlanmak isterseniz hemen online olarak oda kiralayabilirsiniz.

Leave a Reply