Ağvam.COM - Ağva Gezi Rehberi - Butik Oteller
Ağva Piazza Hotel

Ağva Piazza Hotel

Tatilde en önemli konu otel seçimidir. Tatil yerinin belirlenmesinin ardından otel konforu ve denize yakınlığı en çok araştırılan konular arasındadır. Ağva Piazza Hotel sahile oldukça yakındır. Sudan çıkmış ve yorgun olan bir kişi dinlenmek ister otelin sahile yakın olması bu konuda avantaj sağlamaktadır. Otelin diğer bir cephesi nehir manzaralıdır. Huzurlu ve güzel bir tatil arayanlar için otel seçiminde yardımcı olacak özelliklere sahip olan Ağva Piazza Hotel müşterilerine her zaman güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Hem kalitesi hem hizmeti ile kendini kanıtlamış olan otel her sezon müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle yaz mevsiminde sahile yakın olması nedeniyle en çok tercih edilen adresler arasındadır.

Ağva Piazza Hotel Oda Kiralama

Tatil mevsiminde tatil yerlerinde en büyük problemlerden bir tanesi otel kiralamadır. Çünkü yaz mevsimi ile birlikte tüm otel odaları full hizmet vermektedir. Bu konuda Ağve Piazza Hotel rezervasyon hizmeti ile müşterilerinin işini kolaylaştırmaktadır. Aylar öncesinden belirlenen tatil tarihlerine göre oda ayırmak ve ücretini ödemek mümkündür. İnternet sayfasından otel bilgisi almak ve rezervasyon yaptırmak oldukça kolaydır. Otel odalarının fiyatları değişiklik göstermektedir. Çünkü odaları birbirinden farklıdır. Oda fiyatları ortalama 200 TL. ile 300 TL. arasında değişmektedir. Otel odası fiyatı; kalacak kişi sayısı, çocuk sayısı ve çocukların yaşlarına göre değişmektedir. Otel odasında fiyatların değişmesine etken diğer bir konu da odanın cephesidir.

Ağva Piazza Hotel Odalar Hakkında

Temiz ve düzenli odaları ile hizmet veren Ağva Piazza Hotel çalışanları güler yüzlüdür. Her daim müşterilere güler yüz gösteren çalışanlar işinde deneyimlidir. Müşterinin her türlü ihtiyacı zaman kaybetmeden yerine getirilmektedir. Tüm odalarda televizyon, balkon, minibar ve klima bulunmaktadır. Odalar oldukça düzenlidir. Aynı zamanda otel dizaynı modern bir şekilde yapılmıştır. Rahatlık ve konfor arayanlara önerilebilecek bir yerdir. Ücret dahilinde her gün kahvaltı servisi yapılmaktadır. Alakart restoranda hem geleneksel hem uluslararası yemekleri tatmak mümkündür. Her odada banyo ve duş mevcuttur. Otel içerisinde müşteri ihtiyacı ve beklentisini karşılayacak tüm donanımlar mevcuttur. Farklı yerlerden gelenler için otele ulaşım oldukça kolaydır.

agvamcom

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed