Ağvam.COM - Ağva Gezi Rehberi - Butik Oteller
Ağva Nehir Evi Butik Otel

Ağva Nehir Evi Butik Otel

İstanbul iline bağlı Ağva, iki nehir arasında, nefes kesen güzelliklere sahip bir yerdir. Büyük şehirlerin yoğunluğundan, kalabalığından kaçanlar Ağva’ya gelip dinlenmektedir. Ağva Nehir Evi Butik Otel dinlenmek için ideal bir yerdir. Nehrin hemen kenarında olan mekan, kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Öğle ve akşam yemeklerini misafirler butik oteldeki açık veya kapalı restoranda yiyebilirler. Deniz uzaklığı 750 metre olan otelin şehir merkezine uzaklığı 1 kilometredir. Sabiha Gökçen Havalimanına 71 kilometre mesafede bulunan tesise ulaşım oldukça rahattır. 3 yıldızlı olan otelin adresi, Ağva Merkez Mahallesi Yakuplu Caddesi No:228 34990 Şile İstanbul’dur.

Ağva Nehir Evi Butik Otel Oda Kiralama

Eskilerden tatil için bir yerlere gitmek için plan yapmak oldukça zor olurdu. İnternetin ülkemizde yaygın olarak kullanılmaya başlaması ile birlikte oda kiralama, mekan rezervasyonları çok hızlı ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. Dileyenler 0 216 606 00 16 numaralı telefonu arayarak Ağva Nehir Evi Butik otel odalarından birini rezerve edebilir.

Oysaki Expedia.com.hk, etstur.com, Hotels.com, Odamax.com gibi internet siteleri kullanıldığında hem fiyatları karşılaştırma, hem de otel hakkında bilgi aldıktan sonra daha uygun fiyata rezervasyon yaptırma şansı elde edilir. İnternette yapılan değerlendirme ve yorumlarda 5 üzerinden 4,7 gibi harika bir puan alan mekandaki odaların fiyatı 117 TL ile 235 TL arasındadır.

Ağva Nehir Evi Butik Otel Odalar Hakkında

Otelde çeşitli oda tipleri bulunmaktadır. Ağva Nehir Evi Butik Otel odalarının özellikleri ve fiyatları tiplerine göre değişmektedir. Oda tipleri:

  • Standart oda: Kurutma makinesi, klima, mini bar, kablosuz internet, telefon, TV, duş ve banyo imkanı bulunmaktadır.
  • Nehir Manzaralı oda: Kurutma makinesi, klima, mini bar, kablosuz internet, telefon, TV, duş ve banyo imkanın yanı sıra harika nehir manzarası bulunmaktadır
  • Dublex Bungalov oda: Ahşap olarak döşenmiş olan odada, split klima, duş, kurutma makinesi, oda servisi, ücretsiz internet erişimi, banyo, mini bar ve TV bulunur.
  • Şömineli Nehir Manzaralı oda: Nehir manzaralı odaların özelliklere ilave şömine bulunmaktadır.
  • Jakuzili Nehir Manzaralı oda: Nehir manzaralı odanın özelliklerine ilave jakuzi bulunur.
  • Jakuzili, Şömineli Delüxe Oda: Diğer odalardan biraz daha büyük olan odada jakuzi keyfi ve şömine sıcaklığı birlikte sunulmaktadır.

agvamcom

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed