Ağvam.COM - Ağva Gezi Rehberi - Butik Oteller
Ağva My Way Butik Otel

Ağva My Way Butik Otel

İstanbul gibi büyük şehirlerde bunalan insanlar kaçamak yapabilecekleri temiz havalı, doğal güzelliklere sahip, yeşilin ve mavinin her tonun görülebileceği yer arayışına girerler. Ağva My Way Butik Otel aranan bütün özelliklerin bir arada sunulduğu bir mekandır. 4 yıldızlı olan konaklama mekanı Yeşilçay ve Göksü Nehirlerine yakın konumdadır. Yeryüzünde bir cennet olarak nitelendirilen mekan, hafta sonları iki günlük tatil, günü birlik geziler ve uzun süreli tatiller için kullanılmaktadır.

Nehir manzarası bulunan otelin restoranında ikram edilen yemekler oldukça lezzetlidir. Temiz havayı soluyarak ailecek güzel vakit geçirilebilecek bir mekandır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinde bölgede yetişen organik ürünler kullanılmaktadır. Türk mutfağının seçkin tatlarının ikram edildiği mekanda çeşitli aktiviteler yapılabilmektedir. Bisiklet turu, deniz bisikleti, kano ve doğa yürüyüşü yapılabilecek aktiviteler arasındadır.

Ağva My Way Butik Otel Oda Kiralama

Konforlu, nehir manzaralı, temiz havada kafa dinlemek, sakin bir hafta sonu yaşamak isteyenlere özel imkanlar sunan Ağva My Way Butik otel oda kiralamaları telefonla veya onlie rezervasyon ile yapılabilmektedir. Ağva Merkez Mahallesi Yakuplu Caddesi No:170 34990 Şile İstanbul adresinde hizmet veren otelde (0216) 721 71 06 numaralı telefonla oda rezervasyonu yaptırılabilir. Online rezervasyon yaptırmak ve otel hakkında genel bilgilere ulaşmak isteyenler etstur.com, Odamax.com sitelerinden istifade edebilirler. Sitelerde yapılan yorumlar ve değerlendirmeler otelin güzel imkanlar sunduğunu göstermektedir. 5 üzerinden 3,8 puan alarak iyi durumda olan mekanda oda ücretleri 252 TL civarında seyretmektedir.

Ağva My Way Butik Otel Odalar Hakkında

Yeşilin ve mavinin çeşitli renklerini görme imkanı sunan Ağva My Way Butik Otel, sakin konumu ile tercih edilmektedir. Şehrin gürültüsünden bir nebze olsun uzaklaşmak isteyenler otelin odalarında birini kiralayarak konaklayabilir. Otelde tamamı jakuzili toplam 7 oda bulunmaktadır. Odalarda; LCD Tv, Duş, ısıtma ve soğutma sistemi, Ücretsiz internet erişimi, Oda servisi, Odaya yemek servisi, Balayı çiftlerine özel oda süslemesi hizmetleri bulunmaktadır. Odaların büyüklüğü ortalama 20 metrekaredir. Otelde bulunan oda tipleri olarak

  • Bahçe manzaralı Jakuzili oda
  • Nehir manzaralı jakuzili oda
  • Jakuzili şömineli nehir manzaralı oda bulunmaktadır.

agvamcom

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed