Ağvam.COM - Ağva Gezi Rehberi - Butik Oteller
Ağva Himalaya Motel

Ağva Himalaya Motel

Şehir merkezin 400 metre uzaklıkta bulunan Ağva Himalaya Motel, kumsala yaklaşık 250 metre uzaklıkta yer almaktadır. Ağaçların içerisinde muhteşem bir manzaraya sahip olan motel, 2010 yılının Nisan ayında aile işletmesi olarak hizmete girmiştir. Motel yetkilileri, güler yüzlü personeli, harika manzarası, eksiksiz hizmeti ve insanı dinlendiren konumuyla konuklarının kusursuz bir tatil geçirmelerini hedeflemektedir. Motelin geneli Sibirya tomrukları ile dekore edilmiştir. Ahşap yayla evi tarzını yansıtan motel doğa severlerin vazgeçemedikleri yerlerden biridir.

İşletmecisi de dağcılık ve doğa sporları ile ilgilenen motel günümüzde doğa sporcularının konakladığı bir merkez haline gelmiştir. Doğal malzemeyle donatılan motelde ikram edilen ürünler de tamamen organiktir. Mekanda ücretsiz internetin kullanıldığı, TV’nin izlendiği ve müziği dinlenebildiği kafeterya mevcuttur. Geniş ve ferah bir bahçesi bulunan motelin çevresi doğa ve dağ sporları için uygundur. Yüzme, doğa yürüyüşleri, kano gezileri, seakayak gibi etkinlikler yapılmaktadır. Grupların talep etmesi durumunda motel, uzmanından doğa sporları eğitimleri organize etmektedir

Ağva Himalaya Motel Oda Kiralama

Üç yıldızlı olan Ağva Himalaya Motel rezervasyonları için iki farklı yol bulunmaktadır. Ağva Merkez Mahallesi 34990 Şile İstanbul adresinde bulunan motelde 0533 426 79 94 numaralı cep telefonu kullanılarak rezervasyon yaptırılabilir. İkinci ve daha pratik olan yol ise online rezervasyondur. Online rezervasyon için Expedia.com.hk, Hotels.com, TripAdvisor.com siteleri kullanılabilir.

İstenilen tarihte, istenilen sayıdaki kişiye rezervasyonu en uygun fiyatlarda yaptırabilmek için siteler güzel fırsatlar sunmaktadır. Motelle ile sitelerde yer alan yorumlar ve değerlendirmeler 5 üzerinde 3,6 puandır. Güzel bir puana sahip olan otelde odaların fiyatları 203 TL ile 215 TL arasında değişmektedir.

Ağva Himalaya Motel Odalar Hakkında

8 adet odası bulunan Ağva Himalaya Motel imkanları oldukça etkileyicidir. Özel olarak dekore edilmiş odalarda;

  • Duş ve duş için gerekli olan şampuan, havlu takımı gibi malzemeler
  • Saç kurutma makinesi
  • Isıtma ve soğutma sistemi
  • 24 saat sıcak su
  • Ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır.

Motelin toplam kapasitesi ek yataklarla birlikte 20 kişidir. Üst katta bulunan odalarda tek kişilik iki yatak, alt kattaki odalarda ise çift kişilik yataklı odalarımız bulunmaktadır. İsteyen misafirlerin odalarına ek yatak verilmektedir. Odalar, metropollerde betonlardan sıkılan insanları doğanın rahatlatıcı özelliğini hissetmeleri için ahşap olarak dekore edilmiştir.

agvamcom

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed