Ağvam.COM - Ağva Gezi Rehberi - Butik Oteller
Ağva Güneş Otel

Ağva Güneş Otel

Otelde kısa bir süreliğine konaklama ihtiyacı olan kişiler için Ağva Güneş Otel oldukça uygun bir otel olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu otel konum olarak çok iyi bir yerdedir. Zira gerek toplu taşıma duraklarına gerek turistlik gezinme mekânlarına ve dinlenme yerlerine son derece yakın bir konumda yer almaktadır.

Rahat, konforlu ve uygun fiyata konaklamak isteyen kişiler bu oteli gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilirler ve pişmanlık yaşamazlar. Ayrıca otelin manzarası da oldukça güzeldir. Manzarası nehir olan bu otel hem temizlik hem de sakinlik bakımından da oldukça uygun bir yerdir. Personelin sıcaklığı ve ilgisi de otelin bir diğer önemli avantajıdır.

Ağva Güneş Otel Kiralama

Bilindiği üzere Ağva otellerinin artık çok büyük bir bölümü nustay.com, etstur, odamax.com, hotels.com gibi platformlar sayesinde bulunabilir durumdadır. Bu otelin fiyat aralığı 146 TL ila 159 TL bandındadır. Bazı dönemlerde ise kampanyalar olmaktadır. Bu kampanyalar neticesinde daha uygun bir ücret karşılığında otelde konaklayabilmektesiniz. Bu avantajlarda yararlanmak ve rahat bir konaklama için bu oteli tercih edebilirsiniz.

Kısa bir zaman dilimi için konaklama yapacağınız n rahat otellerin başında gelen Ağva Güneş Otel ile ilgili olarak müşteri yorumları ve değerlendirmeleri incelendiğinde otelde kalan kişilerin son derece memnun ayrıldığı görülecektir. Otel ile alakalı değerlendirmelere bakıldığında 5 üzerinden 4,2 puan aldığını ve müşterilerinden geçer not aldığını belirtmeliyiz.

Ağva Güneş Otel Odalar Hakkında

Öncelikle şunu belirtmekte yarar var, Ağva Güneş Otel odalarının manzaraları bir harikadır. Odalarda tek kişilik ve çift kişilik rahat yataklar mevcuttur ve klima da mevcuttur. Ayrıca odalarda balkona çıkarak manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Öte yandan otel odalarının temizliğine büyük bir önem verilemektedir.

Kahvaltınızı harika bir manzara eşliğinde yapabilirsiniz. Bu otel çocuk misafirler içinde son derece uygundur. Yemyeşil dağlar ve nehir manzaralı olan bu otelde kafanızı en iyi şekilde dinleyeceğinizden emin olabilirsiniz. Şehrin o yorucu ve bunaltıcı ortamından uzaklaşmak isteyen kişiler için burası adeta biçilmiş bir kaftandır. Deniz bisikleti ile bir nehir turu yapabilirsiniz.

agvamcom

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed