Ağva Otel Rehberi

Ağva Gizemli Nehir Hotel

By 5 Ağustos 2019 No Comments
no image added yet.

Göksu Nehrinin kenarında kurulmuş olan Ağva Gizemli Nehir otel, orman içinde yer almaktadır. 5 bin metrekarelik bir alanda konumlanmıştır. Nehire 80 metre cephesi vardır. Tamamen taş ve ahşaptan oluşan hotelde 4 delüks, 10 tane bungalov oda bulunmaktadır. Aynı anda 50 kişiyi ağırlayabilmektedir. Açık ve şömine başında kapalı restoranında harika lezzetler ikram edilmektedir.

Misafirlerin güneşten yararlanması için açık yapılan havuz 60 metrekarelik büyüklüktedir. Hotel, kano, deniz bisikleti gibi spor dallarını yapmaktan hoşlananlar için güzel ve ücretsiz imkanlar sunmaktadır. Karayemiş, ceviz, elma, fındık, böğürtlen gibi meyve ağaçlarının arasında muhteşem doğa manzarasını izleyerek yürüyüş yapmak mümkündür. Nostaljik müzikler eşliğinde, mum ışıkları altında, şömine başında harika bir tatil geçirmek isteyenlere harika fırsatlar sunmaktadır.

Ağva Gizemli Nehir Hotel Oda Kiralama

Ağva Merkez Mahallesi Yakuplu Caddesi No:222 34990 Şile İstanbul adresinde hizmet vermekte olan Ağva Gizemli Nehir Hotel bilgilerine Odamax.com, Hotels.com, Nustay.com adreslerinden ulaşmak mümkündür. Adreslerden hotele online rezervasyon yaptırılabilmektedir. Otelde dört farklı oda bulunmaktadır. Odaların fiyatları özelliklerine göre değişmektedir.

  • Bungalov oda geceliği 200 TL
  • Jakuzili Bungalov oda geceliği 250 TL
  • Şömineli Delüx oda geceliği 300 TL
  • Jakuzili Şömineli Delüx oda geceliği 350 TL’dir.

Online rezervasyon yapıldığında farklı fiyatlarla karşılaşmak mümkündür. Odaların giriş saati 14.00 olup çıkış saati en geç 12.00’dır.

Ağva Gizemli Nehir Hotel Odalar Hakkında

Tamamen ahşap kaplı Bungalov tipi ve taş ev tarzında delüx odalar bulunmaktadır. Ağva Gizemli Nehir Hotel odaların özellikleri tipine göre değişmektedir.

Bungalov tipi: Tamamen ahşap kaplı odalardır. Odalarda dağ ve havuz manzarası, duş, ücretsiz wi-fi, Led TV, saç kurutma makinesi, klima, WC, kullan at terlikler, 24 saat sıcak su, havlu takımları bulunmaktadır. Bungalov tipi odaların Jakuzili olanları da mevcuttur.

Delüx tipi: Nehir manzarasına sahip taş ev tarzındaki odalardır. Kış aylarında şömine arzu edenler için şömine bulunmaktadır. Jakuzili delux odalar da mevcuttur. Delüx odalarda, Dağ, havuz ve nehir manzarası, duş, şömine, mini bar, ücretsiz wi-fi, Led TV, saç kurutma makinesi, kullan at terlik, banyo malzemeleri, havlı takımı, klima, 24 saat sıcak su imkanı vardır.

Leave a Reply