Ağva Otel Rehberi

Ağva El Rio Otel

By 4 Ağustos 2019 No Comments
no image added yet.

Hayatın koşuşturmasından bıkmış yorgun düşmüş insanların bu kargaşalı ortamdan kaçıp kendine sakin ve huzurlu bir ortam oluşturduğu Ağva, doğası ve havası ile gelenleri kendine hayran bırakmaktadır. Ağva El Rio Otel huzur içinde dinlenmek isteyenlere muhteşem bir ortam hazırlamaktadır. Yeşilin ortasında kuş sesleri eşliğinde dinlenmek isteyenlere hizmet veren otel, hem deniz hem nehir huzuru ile insanlara hizmet vermektedir. Bu güzel ve huzurlu ortamda özel günlerde ve gecelerde otel hizmetinden faydalanmak ve güzel vakit geçirmek mümkündür. Hem siz hem yakınlarınız için unutulmaz bir tatil fırsatı ile Ağva El Rio Otel her zaman kaliteli hizmet sunmaktadır.

Ağva El Rio Otel Oda Kiralama

Oda kiralamada 0- 4 yaş arası birinci çocuk ücretsiz konaklama hakkına sahiptir. 0- 4 yaş arası ikinci çocuk %50 indirimle konaklama hizmetinden faydalanmaktadır. Aynı zamanda 5 yaş ve üzeri çocuklar için fırsat kodu ile indirim sağlanmaktadır. Otel konaklamasından önce rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Rezervasyon işlemleri internet üzerinden veya iletişim numaralarından yaptırılabilmektedir. Rezervasyon iptal ettirmek isteyenlerin 48 saat önceden haber vermesi gerekmektedir. Ağva El Rio Otel 15 adası ve 35 yatağı ile misafirlerine hizmet vermektedir. Özellikle yaz sezonunda tatilini Ağva El Rio Otel’de geçirmek isteyenlerin erkenden rezervasyon işlemini yaptırması gerekmektedir.

Ağva El Rio Otel Odalar Hakkında

Şık döşenmiş otelin odaları oldukça konforludur. Oda kiralayanlara ücretsiz internet bağlantısı imkanı, televizyon, banyo ve tuvalet, günün her saati sıcak su, saç kurutma makinesi, duşakabin ile merkezi ısıtma sistemi hizmeti bulunmaktadır. Aynı zamanda yaz ayları için klima hizmeti bulunmaktadır. Ağva El Rio Otel odalarının bazıları nehir manzaralı bazıları ise dağ manzaralıdır. Her yönü ile misafirlerine muhteşem bir tatil imkanı sunan otel çalışanları işinde deneyimli ve tecrübelidir. Otel çalışanları anında hizmet imkanı sunmaktadır. Yaz kış hizmet veren otelde yazın güzel günlerinin keyfini doyasıya yaşamak mümkündür. Kışın monoton ve sakin geçen günlerini daha güzel bir şekilde yaşamak için önerilebilecek bir ortam olan Ağva El Rio Otel sizleri beklemektedir.

Leave a Reply