Ağvainn Otel

Agvam.com olarak Ağva otellerini inceleyeceğimizi ve Ağva Turizmine katkıda bulunacağımızı, tüm şeffaflığıyla otel ziyaretçilerinin menfaatine paylaşımlar yapacağımızı belirtmiştik. Bunu tekrar hatırlatmak istiyoruz. Ağva turizmine zarar verecek ve olumsuz durumlarda daima konaklama yapan ziyaretçilerin yanında olmak durumundayız. Otellerin hizmet kalitelerini arttırmaları için bu eleştirileri de kendilerine yönlendirmek zorundayız. Ağvainn Otel yetkililerinin cevap haklarının bulunduğunu ve dilerlerse yorum yapabileceklerini söylemek isteriz.

Öncelikle gerçek kullanıcı deneyimlerine yer vererek, ziyaretçilerin menfaatlerine oluşabilecek yorumlardan başlamak istiyoruz. Bir otel müşterisinin beklentilerinin çok altında kalan Ağvainn Otel‘in aslında potansiyelinin olduğunu biliyoruz.

Otel müşterilerinin çoğu konaklayacağı oteli seçmeden önce Google yorumları ve Tripadvisor yorumlarını incelemekteler. Bu yorumların gerçek müşteri deneyimi yaşayan insanlar olduklarını bilmelisiniz. Aşağıda Ağvainn Otel hakkında yorumlardan bir kaçını görebilirsiniz:


Ağvainn Otel Eksileri

Ağvainn Otel ziyaretçilerinin bir çoğu ilgisizlikten yakındığını belirtmekte. Ayrıca rezervasyon esnasında satın aldıkları odalarda konaklama yapılmasına imkan verilmemekte olduğunu beyan etmekteler. İnsanların strest atmaya ve iyi bir dinlence geçirmeye geldikleri bu mekanlarda otelden girer girmez bu ve benzeri sorunlarla karşılaşmaları biraz can sıkıcı. İyi bir resepsiyon hizmetinin bulunmaması, dolayısıyla güler yüzle konuklarını ağırlayan bir otel işlemesi kimliğinden çok çok uzak.

Kahvaltı v.b ürünlerin hijyenik olmadığını ayrıca sunumlarının kötü olduğunu, otel odalarının da aynı şekilde hiçbir hijyen barındırmadığını müşteri yorumlarından anlamaktayız. Ayrıca kötü koku şikayetleri de cabası. Jakuzi ve şömine keyfi sunduğunu iddia eden otelde bu ekipmanların bakımsız ve çalışmadığı, ayrıca kirli olduğunu yine yorumlardan anlamaktayız.

Müşterilerin bir çoğu, her şey dahil fiyata satın aldığını düşündüğü konaklama hizmetine ek olarak ekstra ücret ödediklerini, bir şişe su için bile çok fahiş fiyatlarla ödeme talep edildiği bilgisini öğrenmekteyiz.

Ağvainn Otel Artıları

Otelden memnuniyetsiz ayrılan müşterilerin beklentilerinin çok üst düzey olabileceğini hesaba katarsak bile otel deneyim yaşamaya değer mi sorusuna; bizce değmez cevabını çok rahatlıkla verebiliriz. Artıları yok denecek kadar az. Sessiz ve ıssız, kafa dinlemelik bir otel arayan insanların bile yaşadıkları deneyime yetersiz yorumları mevcut. Bu sebeple bu özelliğe on üzerinden sadece iki puan verebiliriz. Sadece Ağva olarak olaya bakarsak, evet Ağva gerçekten kafa dinlemelik bir yer.

Yine müşteri yorumlarına bakarak Ağvainn Otel odalarının değerlendirirsek büyüklüğü konusunda yeterli olduğunu ve dekorasyonun iyi seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Ek olarak lobide akşam yemeklerinde bazı günlerde canlı müziğin olduğunu söylemek isteriz.

Ağva İçin Ne Yapmalıyız?

Ağva ziyaretçileri ve otel müşterileri için, otel sahiplerinin yatırımlarını daha sağlıklı koşullar için elverişli hale getirmeleri gerekmekte. Müşteri sadakatini arttırmak yani aynı ziyaretçilerin sizi tekrar seçebilmeleri için olumsuz durumlarınızı bir an önce düzeltmelisiniz. Gerçekten Ağva’yı seviyor ve Ağva turizmine katkı sağlamak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Müşterilerinizi önemseyin. Ticari yaklaşımdan uzak durun. Evet, para kazanmalısınız fakat böyle değil.

Leave a Reply